Založ si blog

Rómovia sú dietky Božie, sociálne prípady a majú nárok na mizerný byt ako Martin Fedor -)

Ako nový bloger na pravde som si pozrel aj iných blogerov. Som prekvapený, že tak veľa blogerov útočí na Rómov. Všetci piati viete, ktorí sú tí najväčší útočníci na Rómov na pravde. Nesúhlasím s tým, aby sa tak veľmi útočilo na Rómov. Rómovia sú predsa občania Slovenska, ako ktorýkoľvek iní občania Slovenska. Je pravdou, že síce pracujú menej ako iní občania, ale zas robenie detí je tiež istá forma práce.

 

Rómovia majú viac detí ako neRómovia ale tým pomáhajú tomu, že počet obyvateľov Slovenska je stále plus mínus 5 miliónov.

 

Súhlasím, že Európsky súd pre ľudské práva rozhodol v dvoch prípadoch proti Slovensku. Rómska matka, ktorú po druhom pôrode sterilizovali v gelnickej nemocnici v roku 2001, sa dočkala uznania práv.

 

Prípad nepovoleného sterilizovania potvrdil v utorok Európsky súd pre ľudské práva v Štrasburgu. Dievča, o ktorom pojednávali v anonymite, nebolo v čase sterilizácie ešte plnoleté. Do osemnástky mu chýbalo niekoľko dní. Na zákrok potrebovalo súhlas rodiča, no nemocnica sa matky nepýtala a zákrok urobila. Slovensko jej teraz musí vyplatiť morálne odškodnenie vo výške dvadsaťpäťtisíc eur, ďalších päťtisíc eur jej súd prisúdil za súdne trovy počas konaní na slovenských súdoch.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6417318/romke-za-sterilizaciu-zaplatime-desattisice.html#ixzz1xl2k5mye

 

Súhlasím aj s týmto videom čiastočne

 

 


 

, lebo Rómovia sú dietky Božie, sociálne prípady ako Fedor a jeden mizerný byt, by si každá rómska rodina zaslúžila. Keď pre nič iné, tak preto, aby nesúložili po uliciach, ale v bytíkoch -)

 

Ak si byt zasúložil pán poslanec SDKU Martin Fedor

 


, prečo aj nie sterilizovaná Rómka?

 

Aký je rozdiel v prínose pre spoločnosť pána Martina Fedora – cteného poslanca národnej rady Slovenska, ktorý ako sociálny prípad dostal bytík za 350 EUR a sterilizovanej Rómky, ktorá bytík síce nedostala, ale na rozdiel od Fedora dostane morálne odškodnenie vo výške dvadsaťpäťtisíc eur ?

 

Byt v hodnote 50 000 EUR za 350 EUR pre Fedora z SDKU aj odškodné 25 000 EUR pre Rómku z Gelnice išli z našich daní.

 

Život parazitov na Slovensku je ako život v začarovanom kruhu. Vykrútite krúživým pohybom kliešťa – parazita z vlastného tela a ten parazit sa pri najbližšej návšteve lesa na človeka prilepí a cucá ho a cucá. Klieštová encefalitída sa šíri po Slovensku, lebo parazitických kliešťov nie a nie vyhubiť. Vykrútiť ich nestačí.

 

Veľký vodca Klement Gottwald tvrdil: “Do Moskvy chodíme sa učiť, viete čo? My sa od ruských boľševikov učíme, ako vám zakrútiť krk.”

 

Hlboká myšlienka nášho prvého robotníckeho prezidenta má svoje opodstatnenie aj v dnešnej dobe pred začiatkom ranu na banky.

 

Parazita nestačí z tela vykrútiť. Parazitovi treba aj krk vykrútiť. Ak to neurobíme, vycicajú nás paraziti úplne.

 

Súhlasíte, vy piati?

 

Jeden muž v celom New Yorku okupuje Wall Street

08.07.2012

neveril som dokiaľ som nevidel Kamarát mi poslal toto video. Pozrite sa. jeden muž v celom Novom Jorku okupuje Wall Street.

Všetko najlepšie milý Adolf, nezabudneme

17.06.2012

V denšný deň som si spomenul na Adolfa. Dnes má totiž meniny Adolf. Mužské meno Adolf má germánsky pôvod a jeho význam je "ušľachtilý vlk". Nositeľov tohto mena oslovujeme Adolfík, Ady, viac »

Traja Cigáni mŕtví, ďalší zranený, kto bude nasledovať ?

16.06.2012

Len pred pár dňami som upozorňoval na stúpajúcu agresiu medzi niektorými blogermi na pravde vo vzťahu k rómskym spoluobčanom, ktorých niektorí dokonca hanlivo nazývajú Cigáni. Výslúžil viac »

Jozef Dolinský

Dolinský: Som presvedčený, že nemocnica stáť bude

21.01.2018 15:00

Jozef Dolinský odišiel z postu šéfa Národného onkologického ústavu, aby sa podieľal na príprave konceptu novej Univerzitnej nemocnice v Bratislave.

obchvat Brezna

Čiastočný obchvat Brezna pomohol, ale chýba zvyšok

21.01.2018 15:00

Centrum Brezna si čiastočne vydýchlo od prehustenej dopravy. Výstavba druhej etapy obchvatu mesta sa však ešte nezačala.

Kim Čong-un, sevrná kórea, kim, kldr

Napätie medzi Kóreami má otupiť aj speváčka obľúbenej Kimovej kapely

21.01.2018 14:17

Speváčka severokórejskej skupiny Morabong Band, ktorá je najobľúbenejším hudobným telesom v tejto bizarnej komunistickej krajine, sa stala vyslancom dobrej vôle.

trump

Čína s Ruskom podkopávajú svetový obchod, tvrdí Trumpova vláda

21.01.2018 14:05

Spojené štáty ľutujú, že podporili vstup Číny do Svetovej obchodnej organizácie a Rusko považujú za krajinu, ktoré nechce dodržiavať svoje záväzky.

rastislavmoric

Na to, aby zlo zvíťazilo, stačí málo: aby dobrí ľudia nerobili nič. Edmund Burke

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 13680x
Priemerná čítanosť článkov: 1954x

Autor blogu

Kategórie