Založ si blog

Rómovia sú dietky Božie, sociálne prípady a majú nárok na mizerný byt ako Martin Fedor -)

Ako nový bloger na pravde som si pozrel aj iných blogerov. Som prekvapený, že tak veľa blogerov útočí na Rómov. Všetci piati viete, ktorí sú tí najväčší útočníci na Rómov na pravde. Nesúhlasím s tým, aby sa tak veľmi útočilo na Rómov. Rómovia sú predsa občania Slovenska, ako ktorýkoľvek iní občania Slovenska. Je pravdou, že síce pracujú menej ako iní občania, ale zas robenie detí je tiež istá forma práce.

 

Rómovia majú viac detí ako neRómovia ale tým pomáhajú tomu, že počet obyvateľov Slovenska je stále plus mínus 5 miliónov.

 

Súhlasím, že Európsky súd pre ľudské práva rozhodol v dvoch prípadoch proti Slovensku. Rómska matka, ktorú po druhom pôrode sterilizovali v gelnickej nemocnici v roku 2001, sa dočkala uznania práv.

 

Prípad nepovoleného sterilizovania potvrdil v utorok Európsky súd pre ľudské práva v Štrasburgu. Dievča, o ktorom pojednávali v anonymite, nebolo v čase sterilizácie ešte plnoleté. Do osemnástky mu chýbalo niekoľko dní. Na zákrok potrebovalo súhlas rodiča, no nemocnica sa matky nepýtala a zákrok urobila. Slovensko jej teraz musí vyplatiť morálne odškodnenie vo výške dvadsaťpäťtisíc eur, ďalších päťtisíc eur jej súd prisúdil za súdne trovy počas konaní na slovenských súdoch.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6417318/romke-za-sterilizaciu-zaplatime-desattisice.html#ixzz1xl2k5mye

 

Súhlasím aj s týmto videom čiastočne

 

 


 

, lebo Rómovia sú dietky Božie, sociálne prípady ako Fedor a jeden mizerný byt, by si každá rómska rodina zaslúžila. Keď pre nič iné, tak preto, aby nesúložili po uliciach, ale v bytíkoch -)

 

Ak si byt zasúložil pán poslanec SDKU Martin Fedor

 


, prečo aj nie sterilizovaná Rómka?

 

Aký je rozdiel v prínose pre spoločnosť pána Martina Fedora – cteného poslanca národnej rady Slovenska, ktorý ako sociálny prípad dostal bytík za 350 EUR a sterilizovanej Rómky, ktorá bytík síce nedostala, ale na rozdiel od Fedora dostane morálne odškodnenie vo výške dvadsaťpäťtisíc eur ?

 

Byt v hodnote 50 000 EUR za 350 EUR pre Fedora z SDKU aj odškodné 25 000 EUR pre Rómku z Gelnice išli z našich daní.

 

Život parazitov na Slovensku je ako život v začarovanom kruhu. Vykrútite krúživým pohybom kliešťa – parazita z vlastného tela a ten parazit sa pri najbližšej návšteve lesa na človeka prilepí a cucá ho a cucá. Klieštová encefalitída sa šíri po Slovensku, lebo parazitických kliešťov nie a nie vyhubiť. Vykrútiť ich nestačí.

 

Veľký vodca Klement Gottwald tvrdil: “Do Moskvy chodíme sa učiť, viete čo? My sa od ruských boľševikov učíme, ako vám zakrútiť krk.”

 

Hlboká myšlienka nášho prvého robotníckeho prezidenta má svoje opodstatnenie aj v dnešnej dobe pred začiatkom ranu na banky.

 

Parazita nestačí z tela vykrútiť. Parazitovi treba aj krk vykrútiť. Ak to neurobíme, vycicajú nás paraziti úplne.

 

Súhlasíte, vy piati?

 

Jeden muž v celom New Yorku okupuje Wall Street

08.07.2012

neveril som dokiaľ som nevidel Kamarát mi poslal toto video. Pozrite sa. jeden muž v celom Novom Jorku okupuje Wall Street.

Všetko najlepšie milý Adolf, nezabudneme

17.06.2012

V denšný deň som si spomenul na Adolfa. Dnes má totiž meniny Adolf. Mužské meno Adolf má germánsky pôvod a jeho význam je "ušľachtilý vlk". Nositeľov tohto mena oslovujeme Adolfík, Ady, viac »

Traja Cigáni mŕtví, ďalší zranený, kto bude nasledovať ?

16.06.2012

Len pred pár dňami som upozorňoval na stúpajúcu agresiu medzi niektorými blogermi na pravde vo vzťahu k rómskym spoluobčanom, ktorých niektorí dokonca hanlivo nazývajú Cigáni. Výslúžil viac »

bratislava, mesto,

Hra o kreslo primátora Bratislavy má otvorený koniec

16.07.2018 12:00

O necelé štyri mesiace bude Slovensko rozhodovať o novej mape komunálnej politiky. Oficiálna predvolebná kampaň na nových primátorov, starostov a poslancov beží od uplynulého týždňa.

les, prales

Poloniny a Dobročský prales obhájili Európsky diplom

16.07.2018 11:47

Európsky diplom pre chránené územia udeľuje Výbor ministrov Rady Európy lokalitám s vysokou biodiverzitou.

Donald Trump, Sauli Niinisto

V Helsinkách sa stretli prezidenti USA a Fínska

16.07.2018 11:17

Trump sa na rokovaní znova vrátil k situácii okolo Severoatlantickej aliancie, ktorej členov v predchádzajúcich dňoch ostro kritizoval.

Donald Trump

Sledujeme online: Trump sa v Helsinkách stretne s Putinom, ruský prezident mešká

16.07.2018 11:03, aktualizované: 11:48

Americký prezident Donald Trump sa rok a pol po nástupe do funkcie prvýkrát zíde so svojim ruským náprotivkom Vladimirom Putinom na oficiálnom summite.

rastislavmoric

Na to, aby zlo zvíťazilo, stačí málo: aby dobrí ľudia nerobili nič. Edmund Burke

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 14118x
Priemerná čítanosť článkov: 2017x

Autor blogu

Kategórie